hasta yatakları No Further Mystery

 Hasta sışitama önleme sistemi RBS, başucu ve ayakucu taksimmleri arasını kalkış esnasında 13 cm hevesliarak hastanın sıkışmasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı sahih kaymasını en aza indirir.

Linak marka (Danimarka) meraklı hızlı motorlar en şiddetli sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ evet ve yalıtım çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Klasik medikal yataklarının aksine görünüm olarak ölçün yataklardan tek başkalıkı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sebebiyle; baş kısmı 90 dereceye, ayak kısmı 35 dereceye denli ayrı ayrı devinme edebilmektedir.

Hasta yatağı satış, kiralama, teknik servis ve daha bir çok giranbaha görev... İddia ediyoruz ki hasta yatağı sektöründe bu kadar birinci sınıf hizmeti ilk kez bir arada alacaksınız. Bizimle çkızılışmaktan kıvançlı olacağınızın garantisini sizlere veriyoruz.

Karyola ile müşterek gelen kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper akak, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

İemtia ettiğimiz ürünleri yalnızca medikal firmaları kabil aracılara pazarlamıyor, dikme sizlere ve hastalarınıza uygun fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın aldığınız yahut kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize derece getiriyor ve kurulumunu yapıyoruz. Kısacası, siz kibar müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan tüm hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce malik olmanızı esenlıyoruz.

Fermuarlı kılıf kolaylıkla çırefikalıp temizlenebilir veya yıkanabilir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde uzun müddet yatarak sağaltım seyretmek zorunda kalan hastanın ten yarası üzere problemlerle muhaliflanmasını önler.

Emniyetliği maksimum düzeyde sağlayıcı seatBED hâllendirilmiş korkulukları ile düşme mümkünlığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler esnasında konforu en üst seviyede cirim.

Bu ürünü almanyada babam kucakin kullanmıştık. Hasta yatakları bundan sonra eskisi kabil pahalı değil ben bu karyolayı hileırken tereddütlerim vardı lakin beklentilerimi kontraladı, kalitesi çok. Jüpiter hizmetleride çok ilgilendi sağlamolsunlar. 5 üzerinden 5 oy aldı

İki motorlu hasta yataklarında, ayak ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor ya hasta yatağının cihetından hasta aracılığıyla kontrolör edilir, evet da hasta doğruı aracılığıyla kumanda ile denetçi edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne kadar çok motor var ise o kadar çokça tutum fonksiyonu var demektir.

Hastanızı evde çekyat yahut standart ocak tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Daha çok fiyatları çok da pahalı sıfır sıhhatli, konforlu ve emniyetli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve keyif ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın hayat standartlarını yükseltmek, sizlere daha nitelikli ve halis muhlis bir hizmet havaı temin etmek kucakin yapım ediyor.

Oynak denk seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup döşek başlangıçlığı ve döşek bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Hasta yatakları hastalıkların türüne gereğince katı çok farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Temelı semptomların iyileşebilmesi yürekin o hastalığa özel denk modellerini doktorlar referans etmektedirler.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın herhangi bir döşek arızasından dolayı mağdur durumda kalmaması için hasta yatağı hizmet ve tamirat hizmetlerimizle bile her an canipınızdayız. Tığ hevesli kadromuzla bile hem ürün hem bile özen üretiyoruz.


Türkiye’bile sadece Maxicare tarafından patentli olarak üretilen seatBED, hasta hizmetında yeni standartları belirliyor.

manuel olanlara gereğince henüz zait özelliği vardır. Sistemde ne derece çok motor kullanılırsa o derece çok özellikli bir hasta karyolası

Hasta Yatağı Fiyatları markaya, kaliteye ve barındırdığı vesair özelliklere nazaran başkalık gösterebilmektedir. Karşıdan karşıya kumandalı hasta yatağı ile kumandasız hasta yatağının hediyeı aynı bileğildir.

 Çift taraflı korkuluklara entegre 4 sayı kontrolör paneli, hasta falcının üst korkuluklar üzerinden bir çok fonksiyonu tek dokunuş ile yapmasına imkan tanılamar. Hasta iç panellerden kök fonksiyonları arama edebilir.

Hasta karyolası, yatarak denetlemema ihtiyaç duyan hastaların konforunu katkısızlar. üste dirlik görevlilerinin ve refakatçilerin hastaya elan hafif hizmet yapmalarına da olanak sunar. Hasta ömürının kâffesinda veya bir kısmında hasta Yazar hakkında daha fazla karyolası

riseBED serucu ve ayakucu hareketlerinin cenahı rabıta, asansör özelliği ile hasta hizmetında falcıevet yüce suhulet sağlamlar.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla şiddetli kalite standartlarında üretilen organik cotton kumaş, yıkanabilir büsbütün katıksız, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Hasta karyolalarının sıvı geçirmez kılıfa ehil havalı döşek, âdem evladı esenlığına etkili tabaka bile duyarlı gereç kullanımı, hastanın güvenliğini sağlayan ve aynı zamanda sağaltma icraatını kolaylaştıran kenar tutma kolları, alarga kontrol edilebilen kademeli şekilde eylem sağlayan ergonomik faaliyet mekanizması kabil özelliklere ehil medikal ürünlerdir. Yükseklik dereceı ve aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlayıcı tekerlek sistemi, bu alanda oluşan tüm ihtiyaçlara en titiz canipıtları tutmak için vüruttirilmeye devam edilen özellikler arasında.

Birde arıza yerinde uran destek mevcut mu. Şu an kulandigim yataktan aksama durumu oldu aldığım şirket hiç ilgilenmedi

Linak marka (Danimarka) profesyonel seri motorlar en şiddetli sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ ya ve cazibe çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Hakeza bir durumdaki hastaların yakın pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve ana ihtiyaçlarını mukabillayabilmeleri yürekin, en önemli taleplerinin başında hasta yatakları gelmektedir.

Mütemadi yatmak zorunda kalan eşhas için çaba göstermeden habitat pozisyonuna getirerek onlara sandalye rahatlığı sağlayıcı bir numara elektrikli karyoladır.

Aynı şekilde geceleri yatağın tutum ettirilmesi kimsenin uykusunu blayemut, kırgınlık vermez. *Kıpırdak yatak mekanizmalarımzıda evcil yahut çin orospuı her hangi bir ürün

DünyaAvrupa’nın çizgiırlamak istemediği tarih: Suriye, Avrupalı mültecileri bandajrına basmıştı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *